prfit’e iki yeni müşteri

prfit İletişim Danışmanlığı, Aslanoba Grubu’nun iki şirketi tazedirekt.com ve Webnak.com’un  iletişim danışmanlıklarını üstlendi.

Webnak.com ve tazedirekt.com, Erikli‘nin kurucusu Hasan Aslanoba tarafından 2006’da kurulan Aslanoba Grubu’nun girişimleri olarak hizmet veriyor.

Webnak, yükü olan firmalar ile yük taşıyan nakliyecileri buluşturan online bir pazar yeri olma özelliği taşıyor. “Çiftlikten evinize” sloganıyla tazedirekt.com ise Aslanoba Grubu’na ait Boğazköy Besi Çiftliği ve Bostandere Organik tarım arazisinden tamamen doğal yollarla üretilen gıdaları hızlı ve kolay bir şekilde sofralara ulaştırmanın yanı sıra yerel, gurme ve marketlerde bulunan ürünleri de satışa sunuyor.

prfit’in iletişim faaliyetlerini üstlendiği diğer markalar arasında; Intimissimi, Calzedonia, ASICS, STFA Holding, STFA İnşaat Grubu, Khan Academy Türkçe, AirTies, ParkBravo, HMF Hyundai Asansör, Fit in Time, Magnetic Londonİstanbul, Form Group, CupsOn.Me, YogaUni, Bilim Kahramanları ve Nuuba and the Gang bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.