PRactice müşteri portföyünü genişletti

mediatek everyday_geniusDünya çapında 1,5 milyar ağ bağlantılı cihaza güç veren işlemcileri geliştiren global teknoloji şirketi MediaTek, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını PRactice Communication Management ile yürütme kararı aldı.

MediaTek, Yapay Zeka, mobil cihazlar, bağlantılı cihazlar, ev ve eğlence teknolojileri, Nesnelerin İnterneti ürünleri için işlemci sistemlerinin üretiminde endüstriye liderlik ediyor. Şirket, akıllı telefonlar ve tabletler, dijital TV’ler, OTT TV’ler, giyilebilir cihazlar ve otomobillerde kullanılan elektronik ürünleri kapsayan geniş bir yelpaze için geliştirdiği ileri düzey multi medya çözümleri ve düşük enerji tüketimli mobil teknolojiler de dahil olmak üzere anahtar öneme sahip teknoloji alanlarında pazarın gelişimine yön veren lider oyuncu kimliği taşıyor.

PRactice, MediaTek’e İtibar Yönetimi ve Fikir Önderliği, Kurumsal İletişim, Ürün İletişimi, Dijital Öykü Anlatımı, Medya İlişkileri ve Kriz İletişimi alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri verecek. PRactice, MediaTek iş birliği kapsamındaki çalışmaları Türkiye ve MEA Bölgesi iş birimlerinin yanı sıra, şirketin küresel iletişim ekibiyle koordineli olarak yürütecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.