artwork

Porsche’den 2018 için retro bir logo

5 sene önce

0

27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Mazda Raceway Laguna Seca’da düzenlenecek olan Rennsport Reunion VI hakkında daha fazla bilgi paylaşıldı.

Porsche Cars, 2018 Rennsport Reunion VI’nın tanıtımlarında ve 2018 yılında vintage bir logo kullanacak.

Dünyada hatırı sayılır bir büyüklüğe sahip olan Porsche yarış otomobilleri topluluğu Rennsport Reunion; tasarımcıları, mühendisleri ve sürücüleri bir araya getiriyor. 2015 yılında düzenlenen son yarışta Rennsport Reunion V, dünya çapında yaklaşık 60.000 hayran tarafından takip edildi.

Bu ünlü yarış için yeni ama eski tarz bir logo yayınlayan marka, sarmal olarak kıvrılmasıyla ün salmış (Corkscrew) Laguna Seca pistinin özelliğini vurguluyor. Söz konusu çalışma, marka tarafından 2018 için resmi bir logo haline de getirildi. Logo, resmi iletişimlerde, yarış pistinde ve Porsche Design’dan sınırlı sayıda üretilecek bir saat modeli üzerinde de kullanılacak.

 

Porsche Rennsport Reunion VI

Porsche Cars North America Başkanı ve CEO’su Klaus Zellmer yaptığı açıklamada, “Corkscrew’un yenilenmiş tasarıma belirgin bir şekilde dahil edilmesi, hareket duygusu ve hız, Rennsport Reunion’un hatıralarını geleceğe taşıyacak.” dedi.

 

Senin için
Tümünü göster
Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...

Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...