Pirelli pazarlama ajansını belirledi

Dünyanın 160 ülkesinde bulunan, 1960 yılından bu yana ise Türkiye’de faaliyet gösteren, otomotiv sektörünün önemli oyuncularından ve lastik markası Pirelli, lokasyon bazlı pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti. Yellow Pages, Türkiye genelindeki 100 adet Pirelli satış noktası için Apple, Bing, Google My Business, Google Haritalar, Facebook Places, Foursquare, Yandex.Haritalar gibi önde gelen dijital harita platformlarında lokasyonların kurulumu, güncellenmesi ve bakımı hizmetlerini gerçekleştirecek.

Bu hizmet sayesinde Pirelli marka lastik almak isteyen müşteriler, kendilerine en yakın satış noktasını online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru noktada ve kolayca bulabilecek. Yellow Pages, manuel coğrafi kodlama sistemi ile tüm Pirelli satış noktalarının coğrafi kodlarını tek tek çıkartacak ve haritalar üzerinde güncellenmesini sağlayacak.

Yellow Pages’ın lokasyon bazlı pazarlama hizmeti sunduğu firmalar arasında Doğuş Otomotiv, DeFacto, İpragaz, Polaris, Starbucks, Kuveyt Türk, TÜVTÜRK gibi çok çeşitli sektörlerden markalar da bulunuyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.