Pınar Süt’ten yeni reklam filmi

Pınar Süt’ün yeni reklam kampanyasında, çocukların büyüme serüveni annelerin gözünden anlatılıyor. İki filmden oluşan yeni kampanyada, annelerin çocuklarını bardakta izi kalan Pınar Süt ile büyütmesi ve çocukların hayatta iz bırakan bireylere dönüşmesi gerçek hikayeler üzerinden anlatılıyor.

Pınar Süt’ün yeni reklam kampanyasında kameralar, çocuklarını Pınar Süt’le büyüten annelere çevriliyor. İki filmden oluşan yeni kampanyada, annelerin çocuklarını bardakta izi kalan Pınar Süt ile sağlıkla büyüttüğü ve çocukların hayatta iz bırakan başarılı bireylere dönüştüğü anlatılıyor.

2 ayrı anne-çocuğun hikayesinin anlatıldığı reklam filmleri, bir masanın etrafında çocuğun annesinden süt istemesiyle başlıyor, çocuğun sütü her içtiğinde büyümesiyle devam ediyor. Çocuklar büyüyüp, gelişip, değişirken, anneler her zaman çocuklarının yanında oluyor ve çocuklarının büyümesini mutlulukla izliyor. Sonunda çocuklardan biri basketbolcu, diğeri voleybolcu oluyor ve hayatta iz bırakan birer birey haline geliyor. Gerçek sütseverlere yer verilen kampanyada; bebekliğinden beri bir bardak Pınar Süt içmeden kahvaltısını etmeyen basketbolcu Kerem’in ve gece bir bardak Pınar Süt içmeden yatmayan voleybolcu Nehir’in iz bırakan başarılara imza attıkları büyüme yolculuğuna vurgu yapılıyor.

Nil Karaibrahimgil’in yazıp söylediği şarkıyla gönüllere konuşan kampanya filmleri Terfilm Production tarafından yapıldı. Filmlerin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Erener oturdu.

Künye:
Reklamın Başlığı Bardakta İzi Kalan Pınar’la Büyüttüm
Reklamveren Pınar Süt
Reklamveren Temsilcisi Bahar Zinler, Gökçe Abacılar, Pelin Yüksel
Reklam Ajansı Alametifarika
Kreatif Direktör Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey, Kaan Ayçe
Yaratıcı Grup Alican Savaş, Dilan Bayar, Erçin Sadıkoğlu, Enes Hadzibegoviç
Müşteri İlişkileri Duygu Yılmaz
Stratejik Planlama Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete
Prodüksiyon Gülin Sarpel, Merve Haklı
Prodüksiyon Şirketi Terfilm Productions
Yönetmen Serdar Erener
Görüntü Yönetmeni Veli Kuzlu
Müzik Nilinişleri

Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
  1. Sevtap ural diyor

    Çocukların annelerinden emir kipiyle süt istemesi beni inanılmaz rahatsız etti. Çocuklara hayatın akışında birşeylerin yapılmasını isterken herkim olursa olsun rica etmesini öğretmek gerekir. Hoş bir örnek olmamış.

  2. Murat kaya diyor

    Merhaba pınar memleketimizin en köklü firmalarından bu kesin bir kanaat. Ama bu son reklamından dolayı üstlerini almaz oldum. O çocukların annelerine hitap şekline onay veren denetçileri esefle kınıyorum. Bir anneye bu şekilde hitap edecek çocuklar yetiştiriyorsak zaten o sütüde içmesinler. Hiç yakıştıramadım sizlere. Koskoca pınar süt yöneticileri verdikleri reklamı sanırım hiç izlemiyolar. Bence çevrenizdeki insanlarında sorgulamalısınız. Bi markadan böyle soğutabilirsiniz ancak

  3. Selda diyor

    Bende bu yorumlara katılıyorum gerçekten reklam çıkınca kanalı değiştiriyorum.Annelere emir kipiyle konuşmak pek sempatik olmamış hatta sinir bozucu benim böyle çocuklarım olsa ne yapardım düşünmek bile istemiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.