artwork

P&G ‘Annem için Umutla Tokyo’ya’ diyor

2 sene önce

0

P&G Türkiye, başta Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil edecek sporcular olmak üzere tüm sporcuların ve insanların yarınlarına umut aşılayacak bir film yayınladı.

P&G Türkiye’nin sosyal medya hesaplarına yayınlanan filmde, Olimpik Anneler projesinin yıldız sporcularından Dünya Şampiyonu Artistik Cimnastikçi İbrahim Çolak ve onun bugüne kadarki en büyük destekçisi olan annesi Sultan Çolak yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl Olimpiyat Oyunları’nın pandemi nedeniyle ertelenmesi haberiyle başlayan filmde evlere kapandığımız, olumsuz haberlerle karşılaştığımız ve çeşitli zorluklarla yüzleştiğimiz pandemi sürecinde İbrahim Çolak’ın en büyük destekçisinin ve Tokyo’ya umutla bakmasını sağlayan kişinin “annesi Sultan Çolak” olduğu vurgulanıyor. Film, anne Sultan Çolak’ın desteği sayesinde şampiyonalara en iyi şekilde hazırlanan Dünya Şampiyonu sporcunun halkada literatüre geçen hareketi “The Çolak”ı sergilemesiyle devam ederken o sırada onu evden takip eden ailesinin ve annesinin ise İbrahim Çolak’ın başarılarıyla gurur duyduğu gösteriliyor.

Olimpiyat Oyunları’na oldukça kısa bir süre kala yayınlanan ve anneleri hatırlatan film, “Annem için Umutla Tokyo’ya” sözleriyle son buluyor.

Procter & Gamble, sporun sağlıklı ve özgüvenli nesiller için öneminden hareketle Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ile birlikte Olimpik Anneler Projesini 2014 yılında başlatmıştı.

Künye
Reklamveren: Arif Ülker, Sinem Anil, Nesli Kilical
Reklam Ajansı: Sportsnet
Reklam Yazarı: Eren Ünal
Müşteri İlişkileri: Kübra Aslan
Yapım Şirketi: Octopus
Yönetmen: Tolga Evgüzel
Müzik: Ahmet Leo Vural

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...

Dünyada Ne Görürseniz: İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun mega hub’ı SMARTIST, dünyayı birbirine bağlayarak küresel ekonomiye...

Vodafone “duruyor”