Peter Dinklage Estrella Damm filminde rol alıyor

Kısa film tadında reklam videolarına alışkınız. Marka sponsorluğunda uzun metrajlı film yapıldığını da gördük. Ama işin içine bu kadar ünlü birinin girdiğini görmemiştik. Game of Thrones’un yanı sıra milyonlarca dolar bütçeli çizgi roman uyarlamalarında da yer alarak popülaritesini iyice artıran Peter Dinklage Estrella Damm filminde rol alıyor.

Game of Thrones’dan tanıdığımız Peter Dinklage Estrella Damm filminde rol alıyor.

İspanyol bira markası Estrella Damm, yeni kampanyasında bir Akdeniz deneyimi yaşatıyor ve hayattan keyif almanın yollarını yeni kısa filmiyle anlatıyor. Londra’da Hoxton Docks’ta gerçekleştirilecek aktivasyon, tüketicileri bir gecede “Melekler şehrinden” Barselona sahillerine, oradan da Amsterdam’ın gece hayatına götürecek. Pop-up aktivasyonun yemekleri İspanyol restoranları José Pizarro, Brindisa ve Sabor tarafından hazırlanacak.

Aktivasyon 2 Mayıs gecesi gerçekleştiriliyor

Peter Dinklage Estrella Damm için hazırlanan ve 3 Mayıs’ta tamamı gösterilecek olan La Vida Nuestra (Bizim Hayatımız) adlı filmde rol alıyor. 2 Mayıs gecesi de aktivasyon gerçekleştirilecek.

Estrella Damm’in İngiltere Yöneticisi James Healey, “Estrella Damm markalı filmler İngiltere’de her yıl gerçekleştirilen bir gelenek haline geldi. Yeni bölümümüz La Vida Nuestra’yı tüketicilerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” yorumunu yapıyor.

Estrella Damm kısa filmleri her yıl tekrarlanan bir geleneğe dönüşmüş durumda.

16 dakikalık filmi İspanyolca, İngilizce alt yazılı olarak YouTube’da izlemeniz mümkün. Ayrıca önceki yılların kısa filmleri de Estrella Damm’in YouTube kanalında yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.