Site icon Campaign Türkiye

Perşembe yine Arkadaşım Hoşgeldin Günü

Soma faciası nedeniyle geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan Arkadaşım Hoşgeldin, dün akşam ekranlara gelen 20. bölümü ile yine Perşembe gününün birincisi oldu. Böylece program Nisan ayı başından beri her yeni bölümü ile Perşembe gününün lideri olmaya devam etti.

 

 

 

Bu hafta Sertab Erener’in konuk olduğu Arkadaşım Hoşgeldin hakkında 5,936 tekil kullanıcı toplam 7,444 mesaj gönderdi.

Kurtlar Vadisi Pusu yayınlanan 226. bölümüyle bu hafta perşembe gününün 2.’siydi. Neredeyse sevenleri kadar büyük bir eleştiren kitlesine de sahip olan program hakkında toplam 3,242 kullanıcı konuşurken, Somera reytingi  de 8 Mayıs’ta yayınlanan bir önceki bölüme kıyasla %58 yükselme kaydetti.

İlk defa 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi hakkında atılan mesajların önemli bir bölümü dizinin uzun yayın hayatına atıf yapması dikkat çekti.

 

 

Listenin 3. sırasındaki Kardeş Payı hakkında ise bir önceki bölüme kıyasla mesaj atan kullanıcı sayısında yarı yarıya bir düşüş göze çarpıyor. 8 Mayıs’ta yayınlanan 11. bölümü 10,45 Somera Rating ile 2. sırada yer alan dizi, dün yayınlanan yeni bölümü ile 6,76 reyting alarak 3. sıraya geriledi.

 

22 Mayıs sosyal medya TV performans infografiği:

 

Sıralamanın devamı için www.somera.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Exit mobile version