PepsiCo pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti

Dünyanın önde gelen yiyecek içecek şirketlerinden biri olan PepsiCo, dijital pazarlama faaliyetleri çerçevesinde lokasyon bazlı pazarlama çalışmaları için Yellow Pages ile çalışma kararı aldı. Hizmet çerçevesinde PepsiCo’nun Türkiye’deki merkez ofis, tüm fabrika ve depoları dijital harita platformlarına yerleştirildi.

Yellow Pages, PepsiCo lokasyonlarının Apple Haritalar, Google Haritalar, Google+, Open Street Map, Yandex.Haritalar, Yandex.Navigasyon gibi önde gelen dijital harita platformlarında lokasyonlarının kurulumu, güncellenmesi ve bakımını gerçekleştirecek. Bu hizmet sayesinde coğrafi kodları (enlem-boylam) manuel olarak çıkartılan PepsiCo lokasyonları bu platformlara yerleştirilecek. Böylelikle, online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru noktada ve kolayca bulunabilecek.

Süper Sayfam ile hızlı ve doğrudan iletişim

Türkiye’nin en büyük online firma rehberi olan internet sitesi üzerinde 890 binden fazla firma bulunduran YellowPages, PepsiCo için Süper Sayfam adlı özel sayfalar da oluşturdu. Bu çerçevede PepsiCo Ümraniye ve Levent’teki genel merkezlerinin yanı sıra tüm Türkiye’de farklı illerde bulunan fabrika, depo ve cep depoları için Süper Sayfa’lar oluşturuldu.

Süper Sayfam aracılığıyla markalar, kurumsal tanıtım yazılarını, video ve fotoğraflarını, çalışma saatlerini, sosyal medya linklerini paylaşabiliyorlar. YellowPages.com.tr’de Süper Sayfam sahibi markalar, ilgili sektörel aramalarda öncelikli gösterimin yanı sıra Google’a endekslenme ve lokasyona site üzerinden gerçek zamanlı trafik bilgisiyle haritadan yol tarifi verilmesi gibi hizmetlerden de faydalanıyorlar.

Yellow Pages‘ın lokasyon bazlı pazarlama hizmeti sunduğu firmalar arasında Doğuş Otomotiv, Michelin, DeFacto, Pirelli, Polaris, İpragaz, TÜVTÜRK, Starbucks gibi farklı sektörlerden markalar bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.