Pepsi, Messi hayranlarını Miami’de buluşturdu

Pepsi, insanüstü performansı ile dünyanın en önemli futbol yıldızlarından Messi’nin, Amerika’da düzenlenen Pepsi etkinliklerine Türkiye’den 2 Messi hayranını götürdü.

Pepsi’nin toplam 19 ülkede gerçekleştirdiği global kampanyası sonucunda 62 kişi, ünlü futbolcu ile çok özel bir partide bir araya gelme fırsatını yakaladı. South Beach’teki parti çok özel dakikalara ev sahipliği yaptı. Partiye katılan talihlilerin Messi ile ilgili duygu ve düşüncelerini yazdıkları anı defteri ünlü futbolcuya gecenin sonunda hediye edildi.

Migros mağazalarından yaptıkları alışveriş ile Messi ile tanışma şansını yakalayan ve 5 gün 4 gecelik bir tatil kazanan talihliler büyük parti öncesinde de çok özel aktivitelerle Miami’nin keyfini çıkardılar.

Lionel Messi ile tanışıp birlikte resim çektirerek anı ölümsüzleştiren talihliler, parti öncesinde Sun Life Stadyumu’ndaki akşam yemeğinin ardından “Messi’nin Arkadaşları’’ maçını izleme fırsatını yakaladılar. Çekilişe Ankara ve İstanbul’dan başvurarak partiye katılma şansı yakalayan İsmet Altunışık  ve Yalıncan Altun; “Şu an burada olmaktan çok mutluyuz Messi ile tanışmak gerçekten heyecan vericiydi Miami’de unutamayacağımız anlar yaşattığı için Pepsi’ye çok teşekkür ederiz” diyerek duygularını dile getirdiler.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.