Site icon Campaign Türkiye

Penti’nin yeni reklam yüzü Burcu Biricik oldu

Penti, muhteşem bir partiyle yeni sezonun sürpriz reklam yüzünü açıkladı. Penti’nin yeni reklam yüzü Burcu Biricik oldu. Ünlü oyuncunun ev sahipliğinde gerçekleşen eğlenceli partiye ünlü isimler de katılım gösterdi.

Reklam filminin ilk kez görücüye çıktığı partide Burcu Biricik’in performansı büyük beğeni topladı. ‘Hep Benimle’ marka vaadiyle ekranlardaki yerini alan filmde Burcu Biricik, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra gösterdiği dans performansını sesiyle birleştirerek büyük alkış aldı.

Hep Benimle’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam filminde Penti, Sonbahar/Kış ev giyim, iç giyim ve çorap koleksiyonundan öne çıkan ürünlerini Burcu Biricik’le lanse ediyor.

Renkli bir ev atmosferinde başlayan film, sokaklara taşan partiyle enerjisini artırıyor. Evde Pentiler’inden ilham alarak harekete geçen Burcu, akşam partide arkadaşlarıyla buluşup eğleniyor ve onlarla hep beraber ‘shuffle dance’ yapıyor. Dünyada çok popüler bir akım haline gelen ‘shuffle dance’ ile Penti yenilikçi yönüne de vurgu yapıyor.

İstanbul manzarasına tanıklık eden film, 90’ların meşhur ‘Sevdik Sevdalandık’ şarkısının cover’ıyla karşımıza çıkıyor. Orijinal sözlerini Zeynep Talu’nun yazdığı ve Feyyaz Kuruş’un bestelediği nostaljik parça, sözleri Penti’ye uyarlanmış şekilde ve shuffle ritmiyle bir anda hafızalara yerleşiyor. Burcu Biricik, başarılı vokaliyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Künye

Reklamveren: Penti
Reklam Ajansı: Come to Movida
Reklamveren Ekibi: Pınar Lafçı, Dilek Billor Yılmaz
Müşteri İlişkileri Yönetmeni: Gaye Ayık
Yaratıcı Yönetmen: Emrah Akay
Yaratıcı Ekip: Emrah Akay, Oğuzhan Akay, Deniz Akyıldız, Fatih Özkan, Cansu Özgüreli
Yönetmen: Levent Onan
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Yapım: Shortcut
Yapımcı: Esra Seyrekbasan Onar, Cem Toparlaklı
Post: İmaj
P. Editör: Hülya Delibaş
Color Grading: Ahmet Güney
Online: Kemal Telci
Müzik düzenleme/ yapım: Jingle House/Ömer Ahunbay
Styling: Oğuz Erel

Markanın geçen seneki reklam yüzü ise sevilen oyuncu Aslı Enver olmuştu.

Exit mobile version