Pelin Akil Love My Body’nin marka yüzü oldu

Kadın modasında “eşitlik” ve “doğallık” öncüsü Love My Body, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunda oyuncu Pelin Akil ile iş birliği gerçekleştirdi.

 

Love my body için objektif karşısına geçen Pelin Akil, “Bence kendini sevmek demek kendinle barışık olmak demek… Birilerine benzemeye çalışmak değil, olduğun gibi sen neysen kendini o şekilde kabul etmek demek… İnsanlara başka şekilde görünmeye çalışmamak demek… Yani sana tavsiyem “sev kendini…” dedi.

Adil Işık Grup Kreatif Direktörü ve Love My Body markasının Yaratıcısı Zehra Işık, Love My Body markasında kadınlara daima olduğu gibi mutlu olmanın, özgüvenin, doğal olmanın en büyük güzellikolduğunu söylem ve kampanyalarımıza dahil ediyoruz. İyi moda yapma ve herkesemoda yapma ilkesiyle yarattığımız üçnesilehitap eden markamız bu sezon tüm sade, rahat ve samimiyetiyle Love my body kadını olan bir ünlüyle beraber yolunadevam ediyor. Modern vedinamikduruşuyla Pelin Akil markamız içinheyecan verici sezon boyunca sosyalmedyadostu olarak bizlere eşlik edecek. Hepimizinbüyük bir özlemle andığı okulgünlerindenilhamla hazırlanan bu yeni koleksiyondafarklı renkler ve formlardaekose, etek yada pantolon-ceket takımları, podyumlarıetkisi altına alan Vahşi Batırüzgarları, birçok farklı renk skalasında floral desenler, 70’leri anımsatan topraktonları, deri parçalar ve hacimli kaban ve hırkalarsizleri bekliyor.diyerek markanın yeni sezondaki stil sahibi ve iddialı parçaları eşliğinde gerçekleştirilen çekimden bahsetti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.