Pedigree köpekler için kitap serisi yayınladı

Colenso BBDO liderliğindeki inisiyatif, Dogphonics, aslında tüm can kulağıyla dinleyen ve yargılamayan bir kitleye hitap ederek çocukların okumasını sağlamayı amaçlıyor.

Okuma konusunda güven kazanmak için çocukların sabırlı ve yargılayıcı olmayan bir kitleye ihtiyacı vardır. Bu nedenle köpeklerin insanlarda en iyiyi ortaya çıkardığını uzun süredir savunan Mars’ın Pedigree markası, çocukların köpek arkadaşlarına okuması için tasarladığı bir kitap serisi yarattı.

Ajansa göre Colenso BBDO ile oluşturulan girişim; çocukların sesli okuma fırsatlarını azaltan pandemiyle bağlantılı olan çocuk okuryazarlığındaki düşüşe karşı koymayı amaçlıyor. Bir eğitim psikoloğu olan Emma Woodward, kitapların “başarmaları gerektiği baskısı yapılmadan çocukların okumaya aşık olmaları için fırsat sağladığını” söylüyor. Pedigree Global Marka Direktörü Fabio Alings, barınak köpeklerinin benimsenmesini teşvik ettiği için serinin köpekler için de iyi olduğunu ekliyor. Ajans, önümüzdeki hafta sosyal medya aracılığıyla kitap lansmanını tanıtmaya başlayacak. İlk lansman Yeni Zelanda’ya odaklanıyor ancak amaç kitapları dünya çapında yaymak. Kitapların ne hakkında olduğu merak uyandırıyor.

 

Künye

Reklamveren: Mars

Global Marka Direktörü: Fabio Alings

Pet – Pazarlama Yöneticisi: Cormac Van Den Hoofdakker

Ajans: Colenso BBDO

Prodüksiyon Şirketi: Production Partners

Medya Ajansı: Wavemaker

Çocuk, Eğitim ve Toplum Psikoloğu: Dr. Emma Woodward

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign Asia

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.