artwork

Pearle Vision duygusal reklamlarla göz sağlığını vurguluyor

5 sene önce

0

Hayatta neleri başarabileceğimizi öğrenmek için bazen bakışımızı değiştirmemiz gerekir. Aynı durum, gözlük kullanması gereken küçük çocuklar için de geçerli. Gözlüğün sadece sağlık değil, sevgiyle de ilgili olduğunu söyleyen Pearle Vision duygusal reklamlarla göz sağlığını vurguluyor.

“Olivia” isimli reklam filmi, büyük hayallere sahip küçük bir kızın hikayesini anlatıyor. Olivia spor yapmak, yeni bilgiler edinmek, hatta uzaya çıkmak istiyor. Ancak gözleri, bu isteklerini kolayca gerçekleştirmesine olanak tanıyacak kadar iyi görmüyor. Çeşitli belirtiler sonucunda durumu fark eden ailesi Olivia’yı Pearle Vision’a götürüyor, gerekli tetkikleri yaptırıyor ve ona, kahramanının gözlüklerinin aynısından alıyor.

Pearle Vision’ın CMO’su Doug Zarkin, “Çocukların ihtiyaç duydukları bir şeyi, istedikleri bir şeye dönüştürerek olumlu bir deneyim yaratmaya çalışıyoruz” açıklamasında bulunuyor ve okul çağındaki dört çocuktan birinin görme sorunları yaşadığını ekliyor.

Energy BBDO tarafından, Erika Wolfel Hillman ve Michele Sloan Brandel kreatif direktörlüğünde hayata geçirilen reklam filmi, geçen yıl “Ben’in Gözlükleri” filmiyle başlatılan kampanyanın devamı.

Senin için
Tümünü göster
Müzik dünyasından sürpriz isimler Doritos reklamında

Elton John ve Jack Harlow Doritos’un Super Bowl LVII reklamı...

Nissan Ariya’dan kutuplara seyahat

Elektrikli SUV Nissan Ariya, Kuzey Kutbu’ndan Güney Kutbu’na yolculuğa çıkıyor...