Pazarlama ve Finans Zirvesi 24 – 27 Kasım’da gerçekleşiyor

Her sene, bölüm fark etmeksizin tüm üniversite öğrencilerini pazarlama, finans, yatırım, girişimcilik, yönetim, reklamcılık ve satış gibi alanlarda bilinçlendirmeyi hedefleyen Pazarlama ve Finans Zirvesi bu sene 24 – 27 Kasım tarihlerinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. 

Bütün sektörlerin olmazsa olmaz kavramlarını, sektörlerin lider şirketlerinden üst düzey yönetici ve konuşmacılarla işlediğimiz PFZ’de bu sene ekstra olarak bambaşka bir tema üzerinde daha duracağız: İlham. 

#İlhamBurada, Sen Neredesin? sorusunu sorup cevabı için öğrencileri Mustafa Kemal Amfisine çağıran Pazarlama ve Finans Zirvesi’nde birbirinden önemli şirketlerle iş birlikleri yaparak farklı kanallar yardımıyla öğrencilere ulaşmayı hedefliyoruz.

24 Kasım Öğretmenler Günü gibi önemli bir günde Açılış Gecesi ile başlayacak PFZ, bu özel güne yakışacak şekilde katılımcıları sanata doyuracak.

  • Fuaye alanında bilgilendirici stantlar aydınlanmanızı sağlarken karnınızı doyuracak yiyecek-içecek alanları da öğrencilerin gözde noktalarından olacak. 
  • Çeşitli çekilişlerin de bulunduğu,
  • Şirketlerle öğrenciler arasında etkileşimi en üst safhaya çıkaran workshoplar ile öğrenciler, tecrübe kazanırken şirketlerle bir arada olma fırsatını yakalayacaklar.
  • Öğrenciler; Yandex Türkiye Satış Başkanı Doğan Balamir Nazlıca, Nestle Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Sungu, Vodafone Türkiye CFO Özgür Tokgöz Altun, Kariyer.net CEO Fatih Uysal, Coca Cola Company Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak, Samsung Türkiye CMO Ömer Barış Gökpınar, Fortune Türkiye’nin ’40 Yaş Altı 40’ Pazarlamacı listesinde 5 kez üst üste yer alan Girişimci Serhat Gürcü, gibi isimlerin bilgilerinden yararlanırken, soru-cevap kısmında akıllarında kalan soruları, konuşmacılarımıza yönlendirebilecekler.

Detaylı bilgi için: pazarlamafinans.com

Kayıt olmak için: https://visitick.com/Event/JBOKYVZfrqzz3/pazarlama-ve-finans-zirvesi19

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.