Paycell “bayram harçlığı” geleneğini dijitale taşıdı

Bayram denince akla gelen harçlık geleneği bu bayram Paycell’in uzaktan harçlık isteme/gönderme özelliği ile devam etti. Temassız ve kolay para transferini mümkün kılan bu teknolojiyi sunan Paycell sayesinde hem harçlık göndermek isteyen büyükler hem de harçlık toplamak isteyen küçükler sevindi. En fazla sayıda kişiden bayram harçlığı toplayan, Paycell’den topladığı harçlık tutarında hediye kazandı.

Kolay kullanılabilir ve güvenli ödeme altyapısı ile her geçen gün yeni rekorlara imza atan Paycell,
bayramı evlerinde geçirecek kullanıcılar için tamamen temassız ve dijital bir harçlık isteme/gönderme
teknolojisi sunuyor. Paycell’in ‘Harçlık İste/Harçlık Gönder’ özelliği sayesinde bu bayram ebeveyn ve
akrabalardan, sadece rehbere kayıtlı cep numaralarını kullanarak, kolayca bayram harçlığı istemek
mümkün hale geldi. Bayram sürecinde en fazla sayıda kişiden bayram harçlığı toplayan kullanıcıya
ise Paycell, topladığı harçlık tutarı kadar hediye verildi.

Paycell uygulamasında bayram harçlığı toplamak için uygulamada yer alan ‘Harçlık İste’ özelliğine
girip rehbere kayıtlı telefon numarasını seçmek yeterli oldu.  Kullanıcılar Paycell sayesinde bayram harçlığı geleneğini sürdürdü.

Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Genel Müdürü Melike Kara, ödeme alışkanlıkları dijitalleşen kullanıcıların yeni nesil ödeme platformu Paycell’e gösterdiği ilginin her geçen gün arttığını belirtti. “Paycell uygulamamızla hayatın içinde ihtiyaç duyulan alanlarda yenilikçi teknolojilerle yer almaya çalışıyoruz. Bu amaçla da bu bayram ülkemizin bayram harçlığı gönderme ve toplama geleneğini sürdürebilmesi için hem büyüklerimizin hem küçüklerimizin yanında olacağız.

Sunduğumuz çözümlerden biri olan ‘Harçlık İste’ sayesinde kullanıcılarımız tanıdıklarından, mesaj atar gibi kolay bir yöntemle harçlık isteyebilecek. Paycell olarak yakın gelecekte kullanıcılarımızın temassız ve güvenli deneyimlerini daha da zenginleştirecek özellikler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.