Papa John’s ücretsiz tavuk kanatlarını Batman ile müjdeliyor

Papa John’s, tüketicilere bedava tavuk kanadı dağıttığını söylemek için İngiltere başkentinde gökyüzündeki bulutlara kendi yarasa işaretini yansıtıyor.

The Batman’in lansmanı için Warner Bros ile olan ortaklığını kutlamak amacıyla Papa John’s, Londra’daki hayranlara sınırlı sayıda Black Ghost Chilli Chicken Wings verecek.

Papa-John’s’un işareti 3 – 4 Mart’ta gökyüzüne ve binalara yansıtılacak. Pizza ve tavuk severlerin, Papa John’s markalı bir yiyecek kamyonunun bedava yiyecekleri dağıtacağı bir yer belirlemek için her akşam 19:00 ile 22:00 arasında gökyüzüne bakmaları gerekecek.

Kanatlar Shoreditch, Hackney Wick, Fulham ve Peckham’ın çeşitli noktalarında servis edilecek.

The Batman’den ilham alan Black Ghost Chilli Chicken Wings, yalnızca sınırlı bir süre için Papa John’s’ta bulunacak. “Gece kadar karanlık” olarak tanımlanan kanatların üzerinde acı kırmızı biber ve buffalo sosu bulunuyor.

Papa John’s UK Kıdemli Pazarlama Direktörü Giles Codd: “4 Mart’ta sinemalarda vizyona girecek The Batman’in lansmanı için Warner Bros Pictures ile ortaklığımızı sürdürmekten mutluluk duyuyoruz.

Şehre biraz heyecan katacağımızı düşündük ve iki gece boyunca onlara sınırlı sayıdaki yeni Black’imizi deneme şansı sunduk. Ghost Chilli Wings, ücretsiz.” dedi.

Proje Künyesi

W Communications

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.