Panasonic’ten “100 çocuk, 100 mutluluk” projesi

Panasonic, Sancaktepe ilçesinde yaşayan 100 çocuk için birçok aktiviteyi kapsayan “100 Çocuk, 100 Mutluluk” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Panasonic Life Solutions Türkiye, faaliyet gösterdiği bölgenin toplumsal öncelikleri konusunda sorumluluk almaya devam ediyor. Panasonic 100. yılını doldurması adına Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ile iş birliği yaptı. Birlikte gerçekleştirilen “100 Çocuk, 100 Mutluluk” sosyal sorumluluk projesinin kapanış programı geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Kapanış ödül töreni, Panasonic Life Solutions Türkiye Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, Panasonic üst yönetimi, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, eğitimciler ve projeye dahil olan 100 çocuğun katılımı ile gerçekleşti. Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa: “Geçtiğimiz Ocak ayında, Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığımız protokolle birlikte hayata geçirdiğimiz, ‘100 Çocuk, 100 Mutluluk’ sosyal sorumluluk projesinin kapanış programında sizlerle birlikte olmaktan ötürü çok mutluyum. Siz sevgili çocukların hayatına mutluluk katmayı hedeflediğimiz projemizin amacına ulaştığını görmek gerçekten memnuniyet verici. Bildiğiniz gibi, 100 fidan dikim etkinliğine ben de katılım gösterdim ve çocuklarımızın ne kadar mutlu, ne kadar heyecanlı olduğuna bizzat şahit oldum. Projemize sağladıkları katkılar dolayısıyla Sancaktepe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve eğitimcilere teşekkür ediyor, çocuklarımıza başarı dolu bir eğitim hayatı diliyorum.” dedi.

“100 Çocuk, 100 Mutluluk” projesine dahil olan 100 çocuk, projenin ilk aktivitesinde sinema izlemenin mutluluğunu yaşadı. ViaSea Akvaryum ve AslanPark’ta etkileyici hayvanları yakından görme, onları daha iyi tanıma fırsatı buldular. Ayrıca KidZania İstanbul’da farklı aktivitelere katılarak sanatsal, fiziksel ve sosyal becerilerini deneyimleme olanağı yakaladılar. Ömerli Baraj Havzası’na 100 fidan dikerek çevre bilinci kazanma adına önemli bir etkinlikte yer almanın mutluluğunu yaşadılar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.