Orta Dünya’nın anahtarı 3D yazıcı ile basılabilecek

13 Aralık’ta gösterime girecek Peter Jackson’ın son filmi The Hobbit : The Desolation of Smaug (Hobbit : Smaug’un Çorak Toprakları) için Microsoft ve Warner Bros alışılmadık bir kampanyaya imza atıyor. Kampanyanın amacı, serinin hayranlarına Orta Dünya’nın kapılarını daha somut bir şekilde açma fırsatı vermek. Şirket, filmde görülen The Key of Erebor’un  3 boyutlu dijital tasarımını ücretsiz olarak sunuyor.

Serinin hayranları kampanya dahilinde filmin karakterlerine dair detaylı bilgilere ulaşma fırsatı bulurken, aynı zamanda sahne arkası videolar ve duvar kağıtlarına da erişim fırsatı bulacaklar.

Kullanıcılar için sunulan en büyük özellik ise, indirilebilir 3 boyutlu anahtar tasarımı olacak. Bu tasarım ile kullanıcılar 3D dijital yazıcı yardımıyla kendilerine ait Erebor’un anahtarını imal edebiliyor olacaklar.

Warner Bros UK & Ireland Medya ve Pazarlama İlişkileri Direktörü Danni Murray,yaptığı açıklamada yeni kampanyalarında geçmiş durağanlığı yeni bir platformla interaktif olarak aşarak, serinin hayranlarına yolculuğa katılma fırsatı oluşturan bir zemin hazırlamayı hedeflediklerini anlatırken, yeni kampanyanın inovasyon sürecinin uç noktalarında hazırlanan yepyeni bir deneyim olduğunu belirtiyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.