artwork

ÖRAV Sohbetleri’nin konuğu Ahmet Akın olacak

5 sene önce

0

ÖRAV Sohbetleri’nin konuğu Kramp’ın kurucu ortağı ve ajans başkanı Ahmet Akın, SALT Galata’da dinleyicileriyle buluşuyor.

Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV) iki seneden beri düzenli olarak gerçekleştirdiği “ÖRAV Sohbetleri” 2018 yılında da devam ediyor. Bu yılın ilk konuğu ise Türkiye’de reklam sektöründe uzun yıllar deneyime sahip olan iletişimci Ahmet Akın olacak. Akın, 28 Şubat Çarşamba günü saat 18.30 – 20.00 arasında SALT Galata’da dinleyicileriyle bir araya gelecek.

Etkinlik kapsamında “8 soru & 8 film” başlıklı bir sunum yapacak olan Akın, soracağı 8 soru ve izleyenlerin iç dünyalarıyla buluşmalarına yardımcı olacak birer film ile katılımcıların hayata, kendilerine nasıl baktıklarını sorgulamalarını sağlamayı ve 8 Soru & 8 Film ile katılımcıların sunum sonunda kendi potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak yeni farkındalıklarla etkinlikten ayrılmalarını hedefliyor.

Kramp reklam ajansının kurucu ortağı ve ajans başkanı olan Ahmet Akın, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of Rochester Simon Business School’da MBA eğitimini tamamladı. Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi, TBWA İstanbul’un da aralarında olduğu reklam ajanslarında yöneticilik yapan Akın, 2009 – 2013 döneminde, Leo Burnett İstanbul Grubu‘nda CEO olarak çalıştı. 2010’dan itibaren 3 yıl boyunca Reklamcılık Vakfı’nda yönetim kurulu başkanı olarak görev alan Akın, aynı dönemde Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürüttü. 2013-2017 döneminde Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı Marka Okulu’nda ders verdi. İletişim alanındaki kariyerine ek olarak şirketlerin ve takımların potansiyellerini ortaya çıkarabilmelerine destek vermek üzere tasarladığı Co-Creation Workshop modeliyle kurumlara hizmet veriyor.

28 Şubat Çarşamba günü ücretsiz düzenlenecek olan ve kontenjan sınırı bulunan ÖRAV Sohbetleri’ne katılmak isteyenlerin, bu adresten kayıt yaptırması gerekiyor.

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...