Online sanat platformu artnivo.com açıldı

Küratörler ve sanat danışmanları tarafından seçilmiş birçok çağdaş sanatçının eserleri ve İsabella İçöz küratörlüğünde oluşturulan ilk online sergi ‘Paralel Trendler’ ile  online sanat platformu artnivo.com açıldı.

Türkiye’nin en çok tıklanan çağdaş sanat platformu olmayı hedefleyen artnivo.com ‘genç ve yükselen’ sanatçılara görünürlük ve ulaşılabilirlik imkanı sunarken, ’isim yapmış’ sanatçıların sadece artnivo.com’da bulabileceğiniz işlerine yer veriyor ve ülkemizin önde gelen sanatçılarının limitli sayıda üretilmiş yapıtlarına da erişim imkanı sunuyor.

artnivo.com internet sitesi üzerinden çok sayıda sanatçının yeni eserlerine sahip olmaya, online sergileri ziyaret etmeye ve güncel sanata dair çok sayıda enformasyona  ulaşmaya imkan sağlıyor.

İçeriğinde barındırdığı resim, heykel, enstalasyon, video, fotoğraf, desen, kolaj, özgün baskı gibi birçok medyum ile artnivo.com, farklı fiyat aralıklarına sahip nitelikli ve özgün esere erişim olanağı sunuyor.

artnivo.com Sanat Danışmanlığı hizmeti ile koleksiyonerlere ve koleksiyonerliğe adım atmakta olan kişi ve kurumlara danışmanlık hizmeti sunuyor.

artnivo.com’da Artblog ve çağdaş sanata dair güncel haberlere ulaşabileceğiniz Haberler bölümü de yer alıyor. Koleksiyonerlik hakkındaki bilgiler, sanatçı atölyesi ziyaretleri, güncel sergi haberleri, sanata dair nitellikli bilgiye ulaşabileceğiniz bölümleri siteye kaydolarak mail yoluyla da takip etmek mümkün.

artnivo.com Burhan Doğançay’dan, Gülsün Karamustafa’ya, Leyla Gediz’den Güneş Terkol’a birçok sanatçıyla buluşma imkanı sunuyor. Sinem Karaduman, Burak Ata, Erdal İnci, İsmail Şimşek, Özer Toraman, Engin Beyaz, Can Akgümüş, Canan Ustaoğlu gibi genç isimlerin yeni ve farklı işlerini artnivo.com’da bulabilirsiniz.

artnivo.com’da Küratöryel Online Sergiler

‘Online Sergiler bölümünde artnivo.com tarafından seçilen küratörlerin oluşturduğu  tematik sergiler, periyodik olarak sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Bu anlamda ilk online sergi Isabella İçöz‘ün küratörlüğünde gerçekleşiyor.

Isabella İçöz, ‘Paralel Trendler’ adını verdiği sergi 21 Nisan‘dan itibaren online olarak izlenilebilecek.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.