Novak Djokovıc PEUGEOT için kamera karşısında

Fransa Açık Tenis Turnuvası’nı yıllardır destekleyen PEUGEOT, turnuvanın bu yılki etabıyla birlikte güçlü modeli 508 SPORT ENGINEERED için yeni reklam kampanyasını devreye aldı. Kampanyanın kahramanı ise günümüz tenis dünyasının 1 numarası, 2016 Fransa Açık Tenis Turnuvası Şampiyonu ve aynı zamanda PEUGEOT uluslararası marka elçisi Novak Djokovic oldu.

Yeni reklam filminde, başarılı tenisçi Djokovic’in çevre korunmasına destek veren kimliği, çevre bilinciyle yüksek performansı harmanlayan Neo-Performance konseptine sahip 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED ile aynı değerlerde buluşuyor. 322 hafta boyunca ATP sıralamasında zirvede yer alan Novak Djokovic, PEUGEOT markasının temel değerleri olan mükemmellik, heyecan ve çekicilik unsurlarını da benimsiyor ve bu açıdan reklam filminde üst düzey bir uyum sergileniyor. Ayrıca reklam kampanyasında 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED’in performans ve sessizlik kavramları bir arada işleniyor. PEUGEOT tarafından bugüne kadar üretilen en güçlü seri üretim otomobil olan 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, elektrik teknolojisi sayesinde hem gürültü hem de emisyon açısından çevre dostu performans sağlayabildiğini gösteriyor. Otomobilin bu yapısı, maç öncesi sahada sessizlik talep etmesiyle bilinen Novak Djokovic ile doğal bir ortak noktayı da oluşturuyor.

2021 Roland-Garros’un açılışında lanse edilen reklam kampanyasını değerlendiren PEUGEOT CEO’su Linda Jackson; “PEUGEOT’da Neo-Performance, düşük CO2 emisyonları için sportiflik ile elektrikli teknoloji arasında mükemmel bir işbirliği ortaya koyan sorumlu spor otomobiller anlamına geliyor. Dünyanın önde gelen tenisçisi Novak Djokovic, yeni 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED aracımız için ideal bir marka elçisi. Yüksek performans ve çevresel sorumluluk, yeni reklam kampanyamıza da yansıyor” dedi.

Başarılı tenisçi Novak Djokovic kampanyayla ilgili: “PEUGEOT markasını formamda sergilemekten gurur duyuyorum ve 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED’a ilk binenlerden biri olmanın onurunu yaşadığım için çok mutluyum. Çevreyi korumaya çok önem veren bir sporcu ve sorumluluk sahibi bir vatandaş olarak PEUGEOT’nun elektrikliye geçiş stratejisini yürekten destekliyorum. Ayrıca PEUGEOT’nun tüm Roland Garros oyuncularına tamamen elektrikli bir araç filosu ile ulaşım sağlıyor olmasını da takdir ediyorum” açıklamalarında bulundu.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.