Note, yeni reklam kampanyasıyla mecralarda yerini aldı

Geçtiğimiz yıl Türk kadınlarının beğenisine sunulan makyaj ürünleri markası Note, 2015-2016 sezonu reklam kampanyası ile reklam mecralarında yerini aldı.

Türkiye pazarına girişinin ilk yılı itibarı ile hızlı bir yayılım ve büyüme yaşayan marka, kaliteli ürünleri, şık ambalajları ve zengin seçenekleri ile haklı bir başarı elde etti. Manken Özge Ulusoy’un yer aldığı kampanyayı, bySMART hayata geçirdi.

Özge Ulusoy, reklam filminde bir makyaj masasının başında iken aynaya bakması ile birlikte Note Harikalar Diyarına adım atıyor. Güzelliğini taçlandıran Note makyaj ürünlerinden oluşan bu masalsı alemdeki yolculuğu esnasında da güzelliğine güzellik katılıyor. Filmin sonunda, kendi sesinden güzelliğinin sırrını seyircileri ile paylaşıyor.

Reklam filminin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaparken, fotoğraf çekimlerini sanatçı Koray Parlak gerçekleştirdi. Reklam filmi ve fotoğraf çekimleri Ağustos ayında gerçekleşen kampanya Kasım ayının ilk haftası itibarı ile TV, sinema, açıkhava ve dergi mecralarında yayına çıktı.

Kampanyanın ilk duyurusu ve filmin ilk gösterimi ise, 5 Kasım akşamı Zorlu Raffles Otelde düzenlenen bir etkinlik ile basın mensuplarına ve davetli topluluğuna yapıldı.

Künye:

Reklamveren: Sterntek Kozmetik

Reklamveren Temsilcisi: Arzu Kartal

Reklam Ajansı: bySMART

Ajans Başkanı: Murat Yavuz

Marka Ekibi: Ural Çalışkan, Özlem Barış, Barbaros Altuğ, Gökçe Kurtoğlu, Selim Köy

Yapım Şirketi: DNA İstanbul Film

Yönetmen: Emir Khalilzadeh

Yapımcı: Hakan Fıçıcı

Görüntü Yönetmeni: Thomas Buelens

3d Artist: Coşku Özdemir (Robotika)

Visual Effects Supervisor: Özgür Yiğit

Müzik: Elek-trip jingles / Serkan Çeliköz

Fotoğraf Sanatçısı: Koray Parlak

Medya Planlama: Depar

Halkla lişkiler: Indico İletişim

Sosyal Medya Yönetimi: Bal Ajans

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.