artwork

North Face 2100m irtifada pop-up mağaza açtı

5 sene önce

0

North Face, tarihindeki en ikonik mağazalarından birini İtalyan Alplerinde açtı. İtalyan Alplerinde bulunan 2100m irtifada pop-up mağaza ile Pinnacle Project’i hayata geçiren marka, The North Face sporcularının en zorlu maceralarında kullandıkları, koleksiyon niteliği taşıyan ürünlere ev sahipliği yapıyor.

 Alex Honnold ve Conrad Anker’den Simone Moro’ya ve Caroline Ciavaldini’ye kadar günümüzün en etkin maceraperestleri tarafından giyilen ikonik koleksiyoner parçalarını görmek isteyenleri 2 saatlik zorlu bir patika yürüyüşü bekliyor. The North Face atletleri tarafından zirvede giyilen ya da yanlarında olan ve şimdilerde 8 koleksiyoncuya ait eşyalar, çantalar ve ceketler Never Stop Exploring ruhuyla yeni sahibine ilham vermesi için, her bir efsane sporcunun kişisel mesajı eklenerek yenilendi ve etiketlendi.

Pop-up mağaza 10 gün boyunca açık olacak ve korkusuz maceraperestlere, yapılacak açık artırma öncesinde atletlerin yolculuklarında en iyi dostu olan bu eşya arşivini görme ve hissetme fırsatı verecek. En güzel yanı da açık artırmada elde edilen tüm gelirin dağlara geri dönecek olması…

The North Face köklerinin gerçek bir mirası olan Pinnacle Project’le marka, keşif gezilerinin geleceğini, uzun yıllar devam etmesi için şimdiden garantiye alıyor.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...