Nivea ile bu ilk buluşmanın kontrolü sizde

Nivea yeni deodorantı Stress Protect için Agency Republic ile birlikte Sevgililer Günü için interaktif bir video hazırladı.

Hayalindeki adamla ilk buluşmasını gerçekleştiren Emily’i takip ettiğimiz bu videoda, restoranda yemek yiyen çift için etraftaki nesnelere tıklayarak stres seviyesini yükseltebiliyoruz. Videonun başında bir garson tarafından, buluşmanın rüya gibi devam etmesi için restorandaki hiçbir şeye dokunmamamız gerektiği konusunda uyarılıyoruz.

Yasaklar delinmek içindir, içimizdeki şeytan dürtüyor ve tıklıyoruz. Zavallı Emily’nin elbisesine tıkladığınızda yaşlı bir teyze ile “pişti” oluşunu görüyorsunuz. Çantasına tıkladığınızda telefonu utanç verici bi zil sesiyle çalmaya başlıyor. Dilerseniz yan masada oturan adama, ışığa, masa dekoruna ve karşısında oturan yakışıklıya siz tıklayın ve olacakları görün.

Nivea’nın Pazarlama Direktörü Neil George kampanya için şunları söylüyor: “Genç kadınları markamıza yakınlaştıracak bu tarz bir inovatif çalışmaya imza attığımız için gururluyuz. Video kişilik sahibi ve mizah dolu, hedef kitlemizle buluşmamız konusunda dijitalin potansiyelini kanıtlıyor.”

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.