NISSAN’ın yeni global marka elçileri belli oldu

Dünyanın en heyecan verici ve en çok izleyicisine sahip spor etkinlikleri arasında yer alan UEFA Champions League aracılığıyla futbolseverlerin hayatına yenilik ve heyecan katan NISSAN’ın yeni global marka elçileri “Heyecan Mühendisliği”nin görünen yüzü olacak.

Inovation That Excites” sloganıyla çalışmalarının odağına inovasyon ve heyecanı koyan NISSAN, birçok modeliyle, dünyanın en heyecan verici spor etkinlikleri ve sporcularının bir kısmıyla ortaklık yapıyor. UEFA Champions League ortaklığıyla inovasyonu ve heyecanı herkese sunmaya çaba gösteren marka, 2019/20 sezonu sonuna kadar İngiliz kulübü Chelsea FC’de ve Belçika Milli Takımı’nda orta saha oyuncusu Eden Hazard, İspanyol kulübü FC Barcelona’da ve Brezilya Milli Takımı’nda ofansif orta saha oyuncusu Philippe Coutinho ve İspanyol FC Barcelona kadın takımının oyuncusu Lieke Martens ile marka elçiliği iş birliği yapacak.

Yeni marka elçilerini tanıtan Nissan; inovasyon ve heyecan ilkelerini sergileyen marka elçileriyle önümüzdeki iki sezonda heyecanı en üst seviyede tutacak. Futbol anlayışları, asistleri, hareketleri ve golleriyle milyonlarca futbolseverin hayatına heyecan katan Hazard, Coutinho ve Martens; NISSAN’ın heyecan ve inovasyon değerleriyle eşleşen isimler olarak öne çıkıyor. Bu üç oyuncu yenilikçi, dinamik ve farklı oyun tarzları, sahada sürekli olarak performans göstermeleri ve dünyanın dört bir yanında çok çeşitli yerel, bölgesel ve uluslararası turnuvalarda taraftarları heyecanlandırmaları nedeniyle seçildi.

Hazard, Coutinho ve Martens, NISSAN’ın yeni #InnovateYourGame kampanyasını kapsayarak futbol ortaklıklarını harekete geçirme ve genişletme konusunda önemli bir rol oynayacak. Spor ortaklıklarıyla markanın global gücünü ve değerini artıran NISSAN’ın tutkulu taraftarlara sahip önemli spor dallarıyla olan iş birlikleri, heyecan verici ve yenilikçi bir marka olarak itibarını artırmaya büyük katkı sunuyor. NISSAN, sponsorluklarının da katkısıyla 2015 yılında 49. sırada yer aldığı Interbrand’in En İyi Global Markalar araştırmasında, geçen yıl 39.’luğa yükselmişti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.