Nike, kadınları Bağdat Caddesi’nde koşturdu

Nike’ın kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği NikeWomen Victory Tour etkinlik serisi ile binlerce kadın, 5 Haziran Pazar günü Bağdat Caddesi’nde koştu. 5km ve 10km olmak üzere iki farklı mesafede koşan binlerce kadın, parkurdaki birçok sürpriz ile eğlenceli bir yarış deneyimi yaşadı.

 

İstanbul kadın koşusuna milli sörfçü Çağla Kubat ve serbest dalış dünya rekortmeni Şahika Ercümen’in yanı sıra Ezgi Mola, Saadet Işıl Aksoy, Ayşe Tolga, Müge Boz, Elvin Levinler, Beste Kökdemir, Aydan Taş, Hazar Ergüçlü, Hande Soral, Pelin Akil, Derya Şensoy, Yasemin Yürük ve Seda Bakan gibi birçok ünlü isim de katıldı.

Nike’ın tüm yıla yayılan Nike+ Run Club koşuları ve Nike+ Training Club egzersiz antrenmanları ile koşuya hazırlanan binlerce kadın, pazar günü erken saatte Caddebostan sahilinde oluşturulan etkinlik alanında buluşarak koşu öncesinde masaj, dövme, tırnak boyama ve saç örme stüdyosunda vakit geçirdi.

NikeWomen Victory Tour, İstanbul’un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay ve Los Angeles’ın da bulunduğu 19 farklı şehirde düzenleniyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.