Nielsen Türkiye, Med Partners ile anlaştı

Bugün 100’den fazla ülkede trend ve alışkanlıkları saptamak üzere araştırmalar gerçekleştiren dünyaca ünlü araştırma şirketi Nielsen’in Türkiye ofisi, tanıtım çalışmalarında PR desteği almak üzere Med Partners Reklam ve Halkla İlişkiler ile anlaştı.

Böylece sektörün önde gelen ajanslarından biri olarak tanınan ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren Med Partners Reklam ve Halkla İlişkiler, Nielsen Türkiye’nin iletişim çalışmalarındaki çözüm ortağı oldu.

Bundan böyle Nielsen’in Türkiye genelinde halkla ilişkiler alanında gerçekleştireceği tüm çalışmalarında firmaya yardımcı olacak. Nielsen Türkiye, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de trend ve alışkanlıklar hakkında en kapsamlı bakış açısını sunmak üzere araştırmalar yapıyor. İnsanların izleme ve satın alma alışkanlıklarını etkileyen tüm faktörlerin bulunabileceği bir kaynak oluşturuyor. Sunduğu çözümler ile müşterilerinin, trendleri takip etmelerine ve ister şehirler ister kıtalar arasında olsun şirketlerinin büyümesi için önemli iç görülerden faydalanmalarına yardımcı oluyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.