New Balance yeni reklamı ‘Fearlessly Independent’la kalpleri çarptırıyor

New Balance yeni reklamı ‘Fearlessley Independent‘ ile kullanıcılarına sesleniyor; “Bağımsız olmak, kim olduğumuzu ve kim olacağımızı şekillendirir.

New Balance yeni reklamı 'Fearlessley Independent'
“Bağımsız olmak, kim olduğumuzu ve kim olacağımızı şekillendirir.”

 

Global spor markası New Balance, küresel şirketinin mirasını ve geleneksel olmayan değerlerini yansıtan ‘Fearlessly Independent since 1906’ın lansmanını duyurdu.

Platform, markanın küresel iletişim ve dağıtım kanallarının tamamında farklı tipografi ve ikonografi özelliklerine sahip yeni bir görsel kimlik sistemi içeriyor.

Marka, ‘Fearlessly Independent since 1906’ adlı yeni sloganını canlandırmak için cesaretlendirici bir reklam kullandı. IDENTITY‘den Philip Andelman‘ın yönettiği ve ACE Content tarafından hayata geçirilen videoda, beyzbolcu Francisco Lindor, lacrosse yıldızı Paul Rabil, futbolcu Rose Lavelle, Alman futbol kaptanı Jürgen Klopp gibi spor dünyasının yıldızları, markanın elçileri olarak yer alıyor. Her sporcu, reklam filminde nasıl bağımsızlıklarını ilan ettiklerini, engelleri nasıl aştıklarını ve kendi başarı tanımlarını anlatıyorlar. Videoya indie grubu NVDES‘in şarkısı “Turning Heads” eşlik ediyor.

Künye

Reklamveren New Balance
Ajans ACE, IDENTITY
Yönetmen Philip Andelman
Yapımcı Troy Smith, Josh Goldstein
Kreatif Direktör Gordon Hull

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.