Netflix yeni animasyon içerikleri ile geliyor

Netflix yeni animasyon içerikleri üreteceğini, yayınladığı video ile duyurdu. Videoda Netflix yazarları, yapımcıları ve tasarımcıların anlatımları yer alıyor.

“Tüm dünyadaki Netflix üyelerinin yaklaşık %60’ı çocuk içerikleri izliyor.” diyen Netflix, çocuklar ve aileleri için daha fazla animasyon içeriği oluşturacağını duyurdu. Çocukların, aileleriyle beraber izlerken keyif alabileceği altı tane yeni dizi ve film Netflix kütüphanesine ekleneceği duyuruldu. Bu içerikler, daha öncesinden paylaştıkları çocuk içerikleri gibi daha öncesinden duyurulup, farklı kültürlere ve farklı yaş gruplarına hitap ediyor. Videoda Netflix yazarları, yapımcıları, tasarımcıları tasarladığı içerikler hakkında bilgi veriyorlar.

“Tek bir tip aile olmadığını biliyoruz. Bu nedenle farklı bakış açılarıyla farklı ailelere yönelik işler çıkaran hikaye anlatıcılarıyla çalışıyoruz” diyen Netflix Çocuk ve Aile İçeriklerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı (Vice President of Kids and Family) Melissa Cobb sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni orijinal animasyon dizi ve filmlerimiz ile ailelerin birlikte vakit geçirebilecekleri, beraberce gülebilecekleri ve paylaşabilecekleri anlar yaratmak istiyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.