NESCAFÉ ve YouTuber stajyerlerinin maceraları başladı

Publicis One Türkiye ajanslarından Publicis İstanbul’un NESCAFÉ için hazırladığı yeni “İç bi’ NESCAFÉ, Kendine Gel” kampanyası sosyal medyada yerini aldı. NESCAFÉ’nin ünlü kırmızı fincanının yürüyen ve konuşan hali olan Şevket Hoca, yanına 4 ünlü YouTuber’ı alıyor ve kendine getirme işinin inceliklerini Asena Ermiş, Bilge Su Işık, Alper Rende ve Ömer Şanlı’ya öğretiyor.

YouTube başta olmak üzere NESCAFÉ’nin tüm sosyal medya hesaplarında da yer alacak kampanya Publicis İstanbul’un GoGo Project’le hazırladığı eğitim videolarıyla başladı. Bu iş birliğiyle eğitimlerini alan stajyerler, Şevket Hoca’nın verdiği görevleri yerine getirmek için Ankara ve İstanbul sokaklarına çıkacaklar. Gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek yarışma ve oylama kurgusuyla sürecin sonunda Şevket Hoca’nın gözde stajyeri olmak için yarışacaklar. Kazanan stajyer ise, Şevket Hoca’yla NESCAFÉ’nin yeni reklam filminde oynayacak.

NESCAFÉ 3ü1arada kampanyalarının hakkında Nestlé Türkiye İçecekler Genel Müdürü Pınar Öney Bilsel ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Künye:

Reklamveren NESCAFÉ
Reklam Ajansı Publicis Istanbul
ECD Can Faga
Yaratıcı Ekip Emrah Kural, Cihangir Gümüş, Özlem Özel, Asil Yıldız
Müşteri İlişkileri Ekibi Letisya Taşçı, Yasemin Baykara, Ceysun Giritli, Ecem Özçelik
Stratejik Planlama Ekibi Selda Sedes, Zeynep Bortaçina, Özge Arat
Prodüksiyon Ekibi Arzu Köksal, Hüseyin Sert, Ayten Güneş
Atölye Yahya Mayda, Hakan Mersinli

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.