Ne istediğini biliyorsan, bekleme

New Balance, VMLY&R ile birlikte yaptığı yıldızlarla dolu çalışmada Gen Z’yi ve genç Y kuşağını hedefliyor. Ancak, bu kampanyada diğerleri gibi baş döndürücü çekimler, aksiyon görüntüleri veya TikTok ile çekilmiş çeşitli video türleri yer almıyor.

Spor giyim markası, Sanatçı/Aktivist Jaden Smith, Tenisçi Coco Gauff ve Olimpik Koşucu Sydney McLaughlin‘in işlerini yoğun bir şekilde sürdürdüğünü gösteren abartısız bir yaklaşımı tercih ediyor.

Reklam filminde Smith’in sahneleri yetersiz hizmet alan toplumlara temiz su temin ediyor; Gauff ve McLaughlin, halkın görüş alanından uzakta çalışıyor ve kampanyanın ana fikri, spor ayakkabı markasının “Sabırsızlık bir erdemdir” sloganını destekliyor. Yıldızların her birinin hayali başarılı olmak, bu yolda çok çalışmaya ve gerekli eforu sarf etmeye de istekliler.

Bağımsızlığı ve bir hedefe yönelmeyi vurgulayan çalışma, global olarak “Anı Yaşa” hashtag’iyle yayınlandı. Kampanya doğru yönde atılmış bir adımı temsil ediyor çünkü NB, gençlerin hedeflerini ve vizyonlarını, eğilimleri kötüye kullanmadan kabul ediyor.


Künye
Reklamveren: New Balance
Ajans: VMLY&R
Kuzey Amerika CCO’su ve New York CEO’su: Jason Xenopoulos
New York CCO’su: Wayne Best
Yaratıcı Yönetmenler: Justine Cotter, Rai Halim
Grup Strateji Direktörü: Miriam Raisner
Kıdemli Stratejist: Laura Bevan
Yönetici Yapımcı: Andy Wilcox
Kuzey Amerika Yönetici Müzik Yapımcısı: Theresa Notartomaso
Müzik Yapımcısı: Alexandra Allen
Müzik: Wrestling With Elephants by Safari Youth
CCO: Chris Furse
Genel Müdür: David Pomfret
Müşteri Direktörü: Lucy Bugler
Kıdemli Müşteri Yöneticisi: Logan Hassig

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.