Narenciye Tanıtım Grubu kendini Muhteşem Yüzyıl ile tanıtıyor

Moremedia-Puck Communication konsorsiyumunun konkurunu kazandığı Narenciye Tanıtım Grubu’nun 2013 sonbahar dönemi yurtdışı reklam kampanyası Kasım ayı ortasında yayına girdi.

Kampanya Rusya, Ukrayna, Polonya, Romanya, Irak ve Ortadoğu pazarlarını kapsıyor.

Aralık ortasına kadar devam edecek olan kampanya Ortadoğu’da MBC, Rusya’da STS gibi televizyon kanallarında yayına girdi. Kampanya için 30 ve 15 saniye olmak üzere 2 TV reklamı hazırlandı ve her ülkenin kendi dilinde kopyalar üretildi. Reklam filminde Muhteşem Yüzyıl dizisinden Halit Ergenç Muhteşem Süleyman, Meryem Uzerli Hürrem Sultan rollerinde yer aldılar.

Moremedia Yönetici Ortağı Özge Akay kampanyayla ilgili olarak “Nisan ayından bu yana hazırlıkları devam eden kampanya özellikle senaryosu ve oyuncularıyla tüm pazarlarda hedef kitlemizde büyük farkındalık yaratmış durumda. Biz de yıllık ortalama 3.6 milyon ton üretim ve 1 milyar doları aşan ihracat hacmi ile ülkemizin en önemli ihracat ürünlerinden olan Türk narenciyesinin  bu kampanya ile dünyaya tanıtımını üstlenmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Puck Communication yönetim kurulu başkanı Halil Korkmaz “Muhteşem Yüzyıl gösterildiği bütün pazarlarda zaten ratinglerde ilk sırada yer alıyor; bu da bizim kampanyamızın etkisini arttıran iyi bir kaldıraç etkisi yarattı” yorumunu yaptı.

Reklam filmini buradan izleyebilirsiniz. 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.