n11pro tanıtım filmi yayında

Toptan alışveriş platformu n11pro tanıtım kampanyasını yayınladı. Tüm Türkiye’deki toptancılara seslenen kampanya, 3 adet kısa reklamdan oluşuyor.

n11pro yeni reklam kampanyasında toptan alışveriş yapan şirketlere sunduğu ayrıcalıkları anlatıyor. Her bölümde farklı bir sektörden kullanıcının iş yerine konuk olan n11pro’nun reklam filmlerine eğlenceli bir jingle eşlik ediyor. Toptan alışverişe dijitalde yeni bir soluk getiren n11pro’yu kullananların hikayelerinden yola çıkarak hazırlanan üç farklı reklam filminde; platformda sunulan çeşitli ödeme sistemlerinin kolaylığı, baremli fiyat avantajı ve ürün/tedarikçi çeşitliliği öne çıkarılıyor. Mobilyacı, nalbur ve satın alma uzmanı gibi farklı sektörlerden toptan alışveriş yapan kullanıcıların ağzından n11pro’nun faydaları anlatılıyor.

Tüm ürünlerin toptan alışverişe açık olduğu ve toptancıların işlerini dijitale taşıyan toptan alışveriş platformu n11pro’nun eğlenceli reklam filmi radyo ve dijital mecralarda yayına girdi.Künye

Reklamveren: n11pro

Reklamveren Yetkilisi: Zafer Özçelik, Tuba Güven, Naz Özerden İncili

Reklam Ajansı: Karbonat

Yaratıcı Başkan: Cenk Gümüşcüoğlu

Yaratıcı Ekip Lideri: Varol Döken

Yaratıcı Grup: Ziya Levent Aybay, Burak Güngör

Müşteri İlişkileri & Yeni İş Geliştirme Direktörü: Aslı Önal

Prodüksiyon Şirketi: Astronot Film

Yönetmen: Polat Korkmazel

Yapımcı: Rıza Alkuzey

Prodüktör: Ceyhun Sevil

Görüntü Yönetmeni: Deniz Eyüboğlu

Jingle: Ses Sanayii

Birçok marka ve mağazayı bünyesinde bulunduran online alışveriş platformu n11.com, “Yılın Alışveriş Günü 11.11”in 2018 kampanyasını yeni bir reklam filmi ile duyuruyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.