MÜSİAD, iletişim ajansını belirledi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), iletişim danışmanlığı ajansı olarak ‘U’PR İletişim ve Danışmanlık’ı seçti. ‘U’PR İletişim, MÜSİAD’a kurumsal iletişim, kurum içi iletişim, strateji yönetimi, medya ilişkileri, konu yönetimi, lider iletişimi, kriz iletişimi ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet verecek.

11.000’i aşan üyesi ve 46.000 üye işletmesiyle, yurtiçinde 86, yurtdışında 65 farklı ülkede 168 irtibat noktasıyla, 25 yılı geride bırakan MÜSİAD, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan iş adamlarının, 9 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İş Adamları Derneği” olarak, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlıyor.

2013 yılı başında “It’s all about you” mottosuyla yola çıkan ve Team İletişim Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ‘U’PR, iş ortaklarına, kurumsal iletişim, lider iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, etkinlik yönetimi, konu ve gündem yönetimi, içerik yönetimi, dijital iletişim ve sponsorluk yönetimi alanlarında hizmet veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.