artwork

Murat Dalkılıç Barselona’dan, Galaxy S6’yı tanıtıyor

8 sene önce

0

Samsung Electronics, mobil deneyimi yeniden tanımlayan akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in tanıtımını Barselona’da düzenlediği etkinlikle gerçekleştirdi.

 

Etkinliğe Twitter üzerinden davet edilen şarkıcı Murat Dalkılıç, önce bu davetin şaka olduğunu düşündü. Samsung Türkiye’nin kendi hesabından paylaştığı uçak biletini gördüğünde cevap olarak attığı “Samsung’la ciddi düşünüyorum” tweetiyle Samsung Türkiye’nin davetini kabul etti. Bu büyük etkinliğe Barselona’da tanıklık ederek yeni Galaxy heyecanına dahil oldu.

Etkinlik günü “Barselona’ya hoşgeldin @muratdalkilic” pankartlarıyla karşılanan müzisyeni twitter üzerinden takip eden hayranları da Murat Dalkılıç’la beraber Galaxy deneyimine ortak olma şansına erişti. Dalkılıç etkinlik sırasında Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in  ön ve arka kamerası ile çektiği selfie’lerini Twitter üzerinden paylaştı. Etkinliğe dair deneyimlerini paylaştığı tweetlerle, trend topici olan “MuratDalkılıc SamsungTurkiye” başlığı hakkında 6.300’ün  üzerinde tweet atıldı.

Murat Dalkılıç’ın Barselona’da katıldığı Galaxy lansmanı sırasında çekilen, Galaxy S6  deneyimini paylaştığı videoyu ise aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri...

‘BlackBerry’ filminden ilk fragman geldi

Ünlü akıllı telefonun yükselişi ve düşüşü hakkındaki biyografi filmi olan...

Campaign Female Frontier Awards 2023 kazananları açıklandı

Yıllık Campaign Female Frontier Ödülleri’nin İngiltere’deki kazananları açıklandı...