Murat Dalkılıç Barselona’dan, Galaxy S6’yı tanıtıyor

Samsung Electronics, mobil deneyimi yeniden tanımlayan akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in tanıtımını Barselona’da düzenlediği etkinlikle gerçekleştirdi.

 

Etkinliğe Twitter üzerinden davet edilen şarkıcı Murat Dalkılıç, önce bu davetin şaka olduğunu düşündü. Samsung Türkiye’nin kendi hesabından paylaştığı uçak biletini gördüğünde cevap olarak attığı “Samsung’la ciddi düşünüyorum” tweetiyle Samsung Türkiye’nin davetini kabul etti. Bu büyük etkinliğe Barselona’da tanıklık ederek yeni Galaxy heyecanına dahil oldu.

Etkinlik günü “Barselona’ya hoşgeldin @muratdalkilic” pankartlarıyla karşılanan müzisyeni twitter üzerinden takip eden hayranları da Murat Dalkılıç’la beraber Galaxy deneyimine ortak olma şansına erişti. Dalkılıç etkinlik sırasında Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in  ön ve arka kamerası ile çektiği selfie’lerini Twitter üzerinden paylaştı. Etkinliğe dair deneyimlerini paylaştığı tweetlerle, trend topici olan “MuratDalkılıc SamsungTurkiye” başlığı hakkında 6.300’ün  üzerinde tweet atıldı.

Murat Dalkılıç’ın Barselona’da katıldığı Galaxy lansmanı sırasında çekilen, Galaxy S6  deneyimini paylaştığı videoyu ise aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.