Morhipo.com’da üst düzey atama

Morhipo.com’da “Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı” görevine perakende sektörünün başarılı isimlerinden Mehtap Alp atandı. Morhipo.com, Mehtap Alp ile sektördeki öncü hizmet anlayışını ve istikrarlı büyümesini sürdürecek.

E-ticaret sektöründe pek çok ilke imza atan Morhipo.com’da üst düzey bir atama gerçekleşti ve perakende sektörünün başarılı isimlerinden Mehtap Alp, Morhipo.com’un yeni Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Mehtap Alp, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezuniyetinin ardından, 1997 yılında yine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına Koç Grubu ile adım attı. Boyner Büyük Mağazacılık’ta Pazar Araştırma ve Geliştirme Müdürü, Pazarlama Müdürü ve son olarak Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı rolünü üstlenerek toplam 14 yıl boyunca görev aldı. 2016 yılında Vakko’ya Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak geçiş yaptı. 2017 Ocak ayından itibaren ise D&R Mağazacılıkta Pazarlama ve Satın Almadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.