More Labs alkolün olumsuz etkilerini bertaraf ediyor

More Labs hepimizin çeşitli sebeplerle alkol aldığını gözler önüne sererek alkolün olumsuz etkilerini azaltmak için geliştirdiği ‘Morning Recovery’ adlı ürünü tanıtıyor.

Fazla alkol aldığımızda bir sonraki güne adapte olma konusunda hepimiz zorluk yaşamışızdır; bulantı, baş ağrısı veya halsizlik ile uyanabiliriz. Alkolün bu tür etkilerinden korunmak için alkollü içecek tüketmeden önce, tüketirken veya tükettikten sonra bir şişe Morning Recovery kullanmak, bir sonraki gün alkolün olumsuz etkilerini bertaraf ederek yeni bir günün gerektirdiği enerjiyi size geri veriyor.

Morning Recovery Japon kuru üzüm ağaçlarından elde edilen doğal bir bileşen (DHM) içerir. Çözünebilir yapıdaki DHM, ciğerinizde baş ağrısına sebep olan asetaldehid toksinini ciğerinizden atar, böylece vücudunuz bundan daha hızlı kurtulur ve normale dönebilirsiniz.

Kampanya için hazırlanan videoda da farklı karakterler ile neredeyse herkes tarafından yaşanan bu akşamdan kalmışlık hissinin doğal içerikli tıbbi yollar ile çözülebileceğine dikkat çekiyor.

Künye

Reklamveren: More Labs

CEO: Sisun Lee

Yönetmen: Stefano Anania

Yazar: James Chen

Yapımcı: Stefano Anania

Fotoğraf Direktörü: Clifton Stommel

Prodüksiyon Şirketi: More Labs in-house production

Saç & Makyaj: Sierra Barton

Editör: Stefano Anania

Sanat Yönetmeni: Stefano Anania

Animasyon: Misha Frolov & Michael Kazanowski

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.