Kullandığın kadar araç şimdi kapında, MOOV by Garenta yayında!

Kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunan Garenta yeni bir uygulamayla karşımızda. MOOV by Garenta araç kiralama hizmetini günümüzün şartlarına ve kullanıcı alışkanlıklarına uygun bir hale getiriyor.

Anadolu Grubu güvencesiyle kısa ve uzun dönem kiralama hizmeti sunan Garenta, araç kiralamada yeni bir dönem başlatacak mobil uygulaması MOOV by Garenta’yı tanıttı. “Kullandığın kadar araç!” söylemiyle yola çıkan MOOV by Garenta, araç rezervasyonundaki uzun prosedürleri ortadan kaldırıyor ve günümüzün dijital tüketim anlayışına uygun şekilde tamamen mobil uygulama üzerinden hizmet veriyor.

Tıklayın, Moov by Garenta’yı hemen keşfedin.

 

MOOV by Garenta uygulamasını telefonuna indiren kullanıcılar üye olduktan sonra kolayca aracını çağırabiliyorlar. Aracı diledikleri kadar kullandıktan sonra, hizmet alanı içinde herhangi bir noktaya bırakıyorlar. MOOV by Garenta, sağladığı zaman tasarrufunun yanı sıra kullanıcılarına, aracı ne kadar kullandılarsa o kadar ödeme imkanı da sunuyor.

MOOV by Garenta’nın reklam filminde, uygulamanın nasıl kullanıldığı eğlenceli bir dille ve dört basit adımda anlatılıyor: “İndir, çağır, kullan, bırak!”

 

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
 1. Metehan diyor

  Öncelikle merhaba araç kiralama sistemi moov güzel ama anlayamadığım bir nokta var
  örnek olarak ben aldım aracı istanbul’dan bıraktım ankara’da gitip oradan mı alacağız şirket çalışanı olarak
  yada belli başlı bölge sınırlaması var mı?

  1. Çağan Kudal diyor

   Şirketler Garenta’nın uzun dönem kiralama hizmeti GarentaPRO dan yararlanıyor. Moov uygulaması ise hizmet verilen 2 Büyükşehir’de (İstanbul izmir 2019 dan itibaren Ankara) şehir sınırları içinde kullanıma izin veriyor. Moov ile kiralanan araçla şehir dışına çıkılması halinde sigortalar geçersiz kılınıyor ve sorumluluk sürücüye geçiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.