MoneySupermarket epik seviyesi: Thelma & Louise

MoneySupermarket epik seviyesi bir adım daha ileri taşınıyor. Fiyat karşılaştırma sitesi yeni reklamında Thelma & Louise’in ikonik sahnesini Sindy bebeklerle canlandırdı.

Daha önceki reklamlarında He-Man ve İskeletor’u dans ettiren, hatta Action Man’e striptiz yaptıran MoneySupermarket, yeni reklam filminde çocukluk ve gençlik yıllarımıza bir darbe daha indiriyor. Reklam filminde Sindy ve Sindy, MoneySupermarket sayesinde kârlı bir alışveriş yaparak epik hislere boğuluyor. Bunun sonucunda büyük bir maceraya atılan ikili, 60 saniyelik bir yol hikayesi yaşıyor.

Reklam filmi yine Mother London imzalı

Sir Ridley Scott’ın 1991 yapımı filmi Thelma & Louise’den sahnelerin Sindy bebeklerle canlandırıldığı reklam, Blink Productions’dan The Bobbsey Twins From Homicide imzası taşıyor. Bir önceki reklam filminin Mother London tarafından MoneySupermarket’a yapılan son iş olacağına yönelik dedikodular vardı ancak görünen o ki, iki kurum arasındaki iş birliği de devam ediyor.

Geçtiğimiz mart ayında 7 yıllık Mother London iş birliğini sonlandıran MoneySupermarket, haziranda WCRS ile anlaşmıştı. Mother London’ın ortağı ve yönetici kreatif direktörü Hermeti Balarin, “Epic Action Man reklamını yaptıktan sonra birlikteliğimize son vermiştik ancak reklam o kadar başarılı oldu ki dayanamayıp yeni bir film için geri döndük” açıklamasında bulunuyor ve bu filmin gerçekten son olduğunun altını çiziyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.