Molped, “en yakın arkadaş” kavramını yeniden anlatıyor

Molped, yeni reklam kampanyasında, tüm kadınlar için yaş ve kültürden bağımsız evrensel bir gerçek olan “en yakın arkadaş” kavramından yola çıkıyor.

“Dünya tek biz ikimiz” sloganıyla çıkan yeni kampanya, ürün özelliklerini en yakın arkadaşlık kavramına atıfta bulunarak anlatıyor. Müzik grubu Model’in Molped için özel hazırladığı “Dünya tek biz ikimiz” şarkısı, güven veren sözleri ve duygusal tonalitesi ile genç kadınların desteğe en çok ihtiyaç duydukları regl dönemlerinde de markanın tıpkı yakın bir arkadaş gibi onların yanında olduğunu anlatıyor.

Kampanya “Düşersem sen kaldırırsın, ağlasam ilk sen duyarsın, sıkılırsak saçmalar kimseden utanmayız, en zor günde güler geçeriz” gibi sözleriyle iki genç kadın arasındaki dostluğu yüceltiyor.

Prodüksiyonu Autonomy tarafından yapılan Yepyeni Molped’in ilk reklam filminin yönetmenliğini Ali Demirel üstlendi. 6 günde 15 farklı mekanda çekilen film, hızlı görüntü geçişleriyle bir reklamdan çok video klip havasında gençlerle buluşuyor. Molped sosyal medyayı da unutmuyor; internete özel uzun versiyon klipte ise yakın arkadaşların özel anlarını daha da yoğun hissetmek mümkün oluyor. Happy People Project ve Youthworks imzasını taşıyan kampanya Türkiye dışında 6 ülkede daha gösterime girecek.

Künye
Reklamveren: Molped
Reklamveren Temsilcileri: Billur Burkutoğlu, Eda Arslan Kapanlı, Yeşim Seçme Varol, Afife Çelik, Elif Cömert, Balca Enşenol, Duygu Nazlıbilek, İbrahim Koç
Yaratıcı Ajans: Happy People Project + Youth Works
Yaratıcı Grup: İdil Akoğlu, Tolga Özbakır, Mert Sönmez, Hasan Çalışkan, Rüya Öğü, Ceren İçdem, Tuğba Karaman
Entegre Strateji: Mert Soyal, N. Özlem Akbaş, Zeynep Milli
Müşteri İlişkileri: Pelin Börklüoğlu, Seden Gürcü, Meltem Gençkırlı, Nagihan Ahlatcı, Gözde Tezbıkmaz, Gülşah Gödek, İrem Pusal
Dijital Ekip: Sera Aktüre, Dilara Mataracı, İzlem Türker
Ajans Prodüktörü: Begüm Baran, Ezgi Soysal
Medya Ajansı: Speed Medya
Yapım Şirketi: Autonomy
Yapımcı: Aslı Akkoç, Zeynep Türkmen
Yönetmen: Ali Demirel
Görüntü Yönetmeni: Firar Güney Kayran
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Model

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.