MIXX Awards Türkiye için başvurular başladı

MIXX Awards Türkiye başvuru süreci başladı. IAB Türkiye tarafından bu yıl 9.’su düzenlenecek olan yarışma için son başvuru tarihi 18 Ocak.

MIXX Awards Türkiye için başvurular başladı-campaigntr
MIXX Awards Türkiye

Dünyada 47 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB Türkiye tarafından düzenlenen MIXX Awards Türkiye başvuruları “Marka Yöntem ve Araçları” ve “Marka Strateji ve Hedefleri” grupları altında toplam 28 kategoride yapılacak. Başvurular Ön Eleme ve Ana Değerlendirme olmak üzere iki aşamalı olarak değerlendirilecek.

9. MIXX Awards Türkiye’nin Lider Destekçileri Ingage ve Sahibinden.com; Başarı Destekçileri MedyaNet ve Sözcü olurken; yarışmanın Protokol Destekçileri arasında Genart Medya, Google, MG Media, Mynet, People Initiative, PepsiCo, PublicisGroupe yer alıyor. Yarışmanın bu yılki Jüri Sponsoru ise Facebook oldu. EngageYa, KızlarSoruyor ve Wavemaker Türkiye’nin Kategori Destekçileri olduğu MIXX’e sektör kuruluşları da her zamanki gibi katkıda bulunuyorlar. Reklam çalışmaları SesliHarflerlinkedbyIsobar tarafından yürütülen organizasyon Gramofon, İltek ve Project House’un katkılarıyla düzenleniyor. Reklam yayın desteğini ise Campaign, Digital Age ile birlikte IAB Türkiye üyesi yayıncılar veriyor.

Yarışmanın kuralları, kategoriler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için MIXX Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yarışmaya ait ödül töreni ise 21 Şubat’ta gerçekleşecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.