Mini geçmişini Goodwood Revival’da kutluyor

Mini, Goodwood Revival’a katılanları 1950’lerin reklamını yeniden yaratmaya davet ediyor.

Mini geleceğe bakıyor ve geçmişini Goodwood Revival’da yeni ve klasik otomobil modellerini sergileyerek kutluyor.

Otomobil markası yarış etkinliğinde 1960’ların popüler kültürünü yansıtan klasik Mini’nin yanı sıra yeni Electric modelini de göstererek 60 yıllık geçmişini gözler önüne seriyor.

Ziyaretçiler 1959 Austin 7 için yeniden reklam yaratım sürecinde yer almaları için davet edilecek. Küçüklüğü ile bilinen araca en başta Austin 7 ve daha sonra Morris Mini Minor olarak marka ismi verildi ancak 1961’de geniş bir kitle tarafından Mini olarak tanındı.

Klasik otomobil, interaktif bir stüdyoda gösterilecek ve ziyaretçiler, fotoğraflarını polaroid ve dijital olarak alabilecekler.

Uygulamada ayrıca geleneksel oturma odası da var. Bu odada keskin gözlü Mini hayranları, dekorun bir parçası olarak duvarda asılı eski reklamı fark edebiliyorlar.

TRO Kıdemli Proje Yöneticisi Michelle Horn, proje ile ilgili şunları söyledi: “Goodwood Festival of Speed’deki bu inanılmaz karşılamadan sonra Goodwood Revival, Mini’nin hayranlarıyla tekrar bağ kurabilmesi ve onları geçmişten günümüze taşıyacak yolculuğa çıkarabilmesi için büyük bir fırsat. Bu hikayeyi hayata geçirmek için Mini ile iş birliği yapmak bir zevkti.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.