Mindshare yönetimine Ayşe Ketenci katılıyor

Mindshare, müşterilerine sunduğu servisleri daha güçlü hale getirme stratejisi kapsamında, insan kaynağına yaptığı yatırımlarla pazardaki büyümesini sürdürüyor. Şirket bu amaçla, Ayşe Ketenci’yi İcra Kurulu Üyesi / Unilever Client Lead görevi ile ekibine kattı.

Mindshare CEO’su Neslihan Olcay bu önemli atama ile ilgili: “Mindsaher Türkiye olarak işimizin odağı her zaman müşterilerimiz ve bunu sağlamak için her alanda en iyi yeteneklerin bünyemizde yer almasını arzu ediyoruz. Dünyadaki stratejimiz ile paralel biz de bu sene dijital alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeye devam etmeyi hedefliyoruz. Daha önce de reklamveren tarafında birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz ve sektörde değerli bir yere sahip olan Ayşe Ketenci’nin aramıza katılmasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Ayşe Ketenci kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde lisans, Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Ayşe, kariyerine Fida Film’de pazarlama bölümünde başladı. Rekta Reklam’da medya planlaması ile tanışıp çok sevmesini takiben, 2008 yılında Starcom Mediavest Group’da P&G, Samsung gibi çeşitli reklamverenlerin entegre iletişim planlamasını ve çeşitli konkur süreçlerini yönetti. 

2016’dan itibaren Vodafone Türkiye’de Medya Kıdemli Müdürü olarak çalışan Ketenci, çevrim içi ve çevrim dışı medya satın alma ve planlama süreçlerine liderlik ederken, Vodafone’un global adtech yapılanması, performans pazarlaması, içerik iş birlikleri, MMM çalışmaları, medya-marka araştırmaları gibi çeşitli süreç ve projeleri yönetti.

Vodafone görevi süresince IAB Yönetim Kurulu üyesi olarak, dernek bünyesinde Influencer Pazarlaması, Dijital Ses ve Açıkhava çalışma gruplarına başkanlık ederek sektörü bilgilendirmeye yönelik çeşitli seminer, webinar ve rapor çalışmalarında bulundu.

İş dışında doğa sporlarını, seyahat etmeyi ve öğrenci olmayı çok seven Ketenci, şu an İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü 2. sınıf ve yoga öğrencisi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.