Migros Looney Tunes kahramanları ve Tom&Jerry’i mağazalarında saklıyor

Migros Looney Tunes kahramanları ve Tom&Jerry’i mağazalarının her yerine saklıyor “Money Club” ile yapılan 60 TL alışverişlerde ortaya çıkıyor.

Yayınlanan yeni reklam filminde, Migros mağazasına kara delikten çizgi film kahramanları geliyor ve tüm marketi sarıyorlar. Bu esnada alışveriş yapan anne ve çocuğunu görünüyor. Çocuk reyonlarda gördüğü kahramanları heyecanla annesine söylüyor ama annesi pek inanmış gibi görünmüyor. Tweety karakteriyle özdeşlen “bir kedi gördüm sanki” repliğini söyleyen çocuk ilk başta gördüğüne inanmıyor  gözlerini kamaştırıyor ve “evet evet bir kedi gördüm” diyor. O an Sylvester sütün arkasına saklanıyor. Havucun üzerinde Bugs Bunny’i gören çocuk hemen annesine; “anne bak” diyor ama Bunny zıplayarak ortadan kayboluyor ve bir kez daha annesine gördüğü çizgi kahraman için inandıramıyor. Peynir reyonunda ise Tom ve Jerry’nin koşuşturmasına tanıklık eden ufak çocuğa, Jerry peynir veriyor ve dolaptan zıplayarak oradan uzaklaşıyor. Tom ise dolap kapağına çarpıyor.

“Efsane kahramanlar Looney Tunes ve Tom ve Jerry karakterleri Migros mağazalarında saklanıyor. Money Club kartla yapacağın her 60 TL ve üzeri alışveriş ile kasalarda ortaya çıkıyor, sen de hepsini topla, eğlenceye zıpla.” diyen marka herkesi alışveriş yaparken, eğlenmeye davet ediyor.

 

Künye

Reklamveren: Migros – Money Club

Reklam  Ajansı: Serdesin | Esnaf Reklamcılık & Fikir Esnafı

Medya: TV – Dijital

Müzik: Music: OPUS | Mehmet Yaranona, Tolga Türünüz

Prodüksiyon Şirketi: Anima

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.