artwork

Migros ihtiyaç bölgelerine tam destek sağlıyor

2 ay önce

0

Migros, T.C. Ticaret Bakanlığı ile T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afet Acil Sosyal Yardım’ın başlattığı “Deprem Yardımlaşma Seferberliği” ile ihtiyaç bölgelerine tam destek sağlıyor.

Migros, Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki depremlerden etkilenen vatandaşlar için yardım çalışmalarına hızla devam ediyor. Depremlerin hemen ardından AFAD ve Kızılay koordinasyonunda, bölgedeki dağıtım merkezlerinden su, çay, şeker, bisküvi, hazır çorba gibi acil ihtiyaç malzemelerini taşıyan 12 tırı yola çıkartan Migros, T.C. Ticaret Bakanlığı ile T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afet Acil Sosyal Yardım’ın himayesinde başlatılan, depremden zarar gören vatandaşların öncelikli ihtiyaç ürünlerinin satılacağı Deprem Yardımlaşma Seferberliği’ne katıldı.

Temel ihtiyaç malzemeleri siparişlerini AFAD koordinasyonunda herhangi bir ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştıracak olan Migros, Sanal Market üzerinden alacağı bağış taleplerini tek bir konumda toplayarak özel araçlarla AFAD’ın belirlediği noktalara teslim edecek.

Migros’un deprem bölgesine yardım için hazırladığı temel gıda kolisi, bebek ve kadın hijyen ürünleri, ısıtıcı ve fener gibi ürünler Migros Sanal Market üzerinde hazırlanmış özel linkten sipariş verilebiliyor.  

Ayrıca, bölgedeki iş ortaklarıyla sürekli iletişim halinde olarak onlara yardımcı olan Migros, deprem bölgesindeki çalışanlarının da bu zorlu dönemi atlatabilmeleri için tam destek veriyor.  

Bilgi için: https://www.migros.com.tr/deprem-yardimlasma-seferberligi-x-da7

Bağış Yapılabilecek Ürünler:

  • Gıda Kolisi 229,90 TL yerine Bağış Özel Fiyatı 199,90 TL
  • Bebek Bez Çeşitleri 88,50 TL yerine Bağış Özel Fiyatı: 78,45 TL
  • Islak Mendil 45’li 5 TL yerine Bağış Özel Fiyatı: 4,40 TL
  • Hijyenik Ped Çeşitleri 8,50 TL yerine Bağış Özel Fiyatı: 7 TL
  • Fanlı Isıtıcı 399,90 TL yerine Bağış Özel Fiyat; 319,90 TL
  • Dik Isıtıcı 729,90 TL yerine Bağış Özel Fiyat; 589,90 TL
  • Askılı Fener 49 TL yerine Bağış Özel Fiyat; 45,90 TL