MG Media Grup Direktörü Gökhan Yılmaz’dan yeni kitap

MG Media’nın Grup Medya Direktörü  Gökhan Yılmaz‘ın, “Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu” isimli ilk romanı yayımlandı.

Kimsenin haber yapmaya cesaret edemediği olayları takip edip haberleştiren yürekli bir kadın gazeteci ile üniversiteli bir gencin tutkulu aşklarını anlatan bu romanda, Nazan’la Efehan’ın aşk hikâyesi istenmeyen bir sonla karşı karşıya kalır. Bu sonla baş etmek, zorluklara göğüs germek nasıl mümkün olacaktır.

Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu’yu değerlendiren usta gazeteci Uğur Dündar’ın yorumu da çalışmanın niteliğini çok güzel bir şekilde özetliyor: “Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk sonsuz Oldu gerek konusu, gerekse aşk ve hayal kırıklıklarına dayalı dramatik kurgusuyla ilginç bir roman. Eserde yer alan karakterlerden gazeteci Nazan Ulucan’ın, benim yarım asırlık meslek hayatımda yaşadıklarıma benzeyen sorunlarla karşılaşması, ilgimi daha da arttırdı. Değerli dostum Gökhan Yılmaz’ı, ilk denemesinde sergilediği bu şaşırtıcı başarı nedeniyle kutluyor ve romanın geniş kitlelerce okunmasını diliyorum.”

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.