artwork

Meyhane İhtisas Kitabı Gourmand Awards ödülü aldı

2 ay önce

0

Mey|Diageo katkılarıyla ve IWSA rehberliğinde Overteam Yayınları tarafından hazırlanan Meyhane İhtisas Kitabı, dünyanın en prestijli gastronomi ödüllerinden Gourmand Awards kapsamında iki ödüle birden layık görüldü.

Mey|Diageo katkılarıyla ve IWSA (International Wine & Spirits Academy) rehberliğinde Overteam Yayınları tarafından hazırlanan ve yayınlandığı günden bu yana Türkiye’de yoğun ilgi gören Meyhane İhtisas Kitabı, bu başarıya global çapta bir başarı daha ekledi. Dünyanın en prestijli gastronomi ödüllerinden Gourmand Awards kapsamında iki ödül birden alan kitap, “Yiyecek ve İçki” ve “İçki Tarihi” kategorilerinde “Ülke Kazananı” ödüllerine layık görüldü. Bu ödüllerle, Mayıs 2023’te İsveç’te yapılacak“Best in the World” elemelerine katılmaya da hak kazandı.

Meyhane açmak isteyen ya da sektöre hizmet veren profesyoneller için yol gösterici nitelikte bir eser olan Meyhane İhtisas Kitabı, aynı zamanda müdavimler ve meyhane dostları için eğlenceli bir popüler kültür kitabı olarak dikkat çekiyor. Tarihinden mimarisine, içkilerinden mutfağına, işletmeciliğinden müziğine meyhaneyle ilgili her konuyu kapsayan kitapta; 53 yazar, 54 konu başlığı, 250 fotoğraf, 160 çizim bulunuyor.

 

Senin için
Tümünü göster
Espressolab “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatıyor

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1,5 yıl önce cebe...

PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...