Metro’dan yeni reklam kampanyası

Metro Toptancı Market, Türkiye’nin yerel lezzetlerini kayıt altına almak amacıyla yürüttüğü Coğrafi İşaretli Ürünler Projesi’nin yeni reklam kampanyası başladı.

Çok sayıda kaybolma tehlikesi yaşayan ürüne sahip çıkarak, bugüne kadar Finike portakalından, Aydın incirine, Denizli Kale biberinden, Giresun tombul fındığına kadar 60 coğrafi işaretli ürünü raflarına taşıyan Metro, reklam filminde Taşköprü sarımsağının hikâyesini anlatıyor. Taşköprü sarımsağının yetiştiği toprakların önemini ve lezzetini Selçuk Yöntem’in seslendirmesiyle paylaşan reklam filminde, “Taşköprü olmadan Taşköprü sarımsağı olmaz” mesajı veriliyor.

Metro’nun coğrafi işaretli ürünlerle Türkiye’nin gerçek lezzetlerine sahip çıktığına ve bu ürünleri gelecek nesiller için yerinde koruduğuna dikkat çeken “Olmadan Olmaz” kampanyası; televizyon, radyo, internet, gazete, dergi ve açık hava uygulamalarıyla tüketicilerle buluşuyor. Edu Ceullar’ın yönettiği filmin yaratıcı ajansı ise Medina Turgul DDB.

Kampanya kapsamında Finike portakalı ve Aydın incirinin hikayelerinin paylaşılacağı devam filmleri de gösterime girecek.

Künye

Reklamveren: Metro Toptancı Market Türkiye

Reklamveren Temsilcisi: Aylin Mutlu, Beril Özder, Funda Kara

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB

Kreatif Direktör: Gökhan Erol

Associated Kreatif Direktör: Ozan Bozkurt

Yaratıcı Ekip: Merve Gezer Subaşı, Cihan Eryılmazer, Hande Ekinci, Buğra Birgin

Müşteri İlişkileri Grubu: Yiğit Kariş, Elif Önen Sakin, Ezgi Pedal, Natali Levi

Stratejik Planlama: Derya Tombuloğlu, Merve Alıcı

Ajans Prodüktörü: Ümit Bak, Nisan Turgul

Prodüksiyon Şirketi: İnterfilm, IDA pictures

Yönetmen: Edu Ceullar

Prodüktör: Bahadır Arlıel

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.