Metro Market Kendi İşim Günü projesiyle işletme hikayelerini ele alıyor

Metro Market Kendi İşim Günü projesiyle ufak işletmelere desteklerini sunuyor ve bu özel günü, işletmelerle beraber kutluyorlar.

9 Ekim Kendi İşim Gününde işletme sahipleriyle bir araya gelen Metro Market, küçük işletme sahiplerinin hikayelerini ele alıyor. Bu gün, dünyaca kutlanan ve bu tarz işletmeleri ücretsiz bir şekilde tanıtmak için oluşturulmuş bir sosyal sorumluluk projesi olarak konumlanıyor. Bu özel günden yola çıkan Metro, hazırladığı video ile binlerce kişinin kendiişim.com.tr üzerinden metro müşteri olması önemli olmadan kampanyalar oluşturmasına yardımcı oluyor. Bu kampanya üzerinden marka, küçük işletmelerin kendilerini tanıtmasına destek oluyor. Desteklerini göstermek isteyen Metro, 9 Ekim günü işletmelere ziyaret gerçekleştirdi bir videoyu ele alıyor.

Videoda Beşiktaş’ta bulunan “Lokmata” işletmesine yer veriliyor. Bu mekanda yedikleri tatlılara da değinen marka, işletmenin hikayesini ele alıyor. Lokmata’nın işletmecisi Kaan Damgacı’nın kendi işletmesini nasıl kurduğunu, nasıl geliştirdiğini ve yarattığı markanın pozitif imajına değiniyor. Her konuya yetişmenin zorluğundan bahseden Damgacı, özellikle pazarlama konusunda yaşadığı sıkıntıyı Metro’nun projesi sayesinde kolaylıkla üstesinden geldiğini vurguluyor ve 9 Ekim kendi işim gününde tüm misafirlerine %10’luk bir indirim sunduklarından bahsediyor. Metro’nun müşterisi olan Browny’i ziyaret eden yöneticilerden biri olan Boris Minialai ise işletmenin Kendi İşim Gününe özel oluşturduğu farklı kampanyalardan bahsediyor ve dünyanın dört bir yanında işini tutkuyla yapan tüm işletme sahiplerini desteklemek için her yıl “Kendi İşim Günü”nü kutladıklarını vurgulayarak video bitiyor.

 

Kampanyanın ilk ayağını anlatan yazıya buradan ulaşabilirsiniz. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.